Rolety zewnętrzne

Wytrzymałe, energooszczędne i komfortowe.

Wysoka odporność na czynniki pogodowe oraz korozję

Rolety zewnętrzne bardzo dobrze chronią przed różnorodnymi warunkami atmosferycznymi. Zimą stanowią niezastąpione zabezpieczenie przed śniegiem i chłodem, a latem pomagają utrzymać niższą temperaturę wewnątrz budynku. Pomożemy wybrać odpowiednie rolety do budynku, w którym będą montowane.

Rolety zewnętrzne ogrzewają dom

Profesjonalny serwis i doradztwo.

To dzięki tym właściwościom rolety zewnętrzne są coraz powszechniej instalowane nie tylko w blokach, ale i w budownictwie jednorodzinnym. Idealnie chronią przed słońcem, wiatrem, deszczem, więc znacząco wpływają na izolację termiczną budynku, a to wpływa latem na obniżenie rachunków za prąd, bo klimatyzacja nie musi pracować przez cały czas, a zimą oszczędzamy na ogrzewaniu, bo rolety zewnętrzne nie wypuszczają z ciepła z wnętrza naszego mieszkania. Co więcej, ten rodzaj instalacji rolet obniża hałas w pomieszczeniach, więc polecamy je szczególnie tym, którzy sąsiadują z ruchliwymi ulicami i są narażeni na męczące odgłosy przejeżdżających samochodów.

Prywatność domowników dzięki roletom zewnętrznym

Zadbamy o Twój komfort

Inną zaletą rolet zewnętrznych jest zachowanie prywatności. Wystarczy tylko je zasłonić i nikt nieproszony nie zajrzy do naszego mieszkania, co wyjątkowo dobrze sprawdza się na miejskich osiedlach, gdzie często można z okna zobaczyć, co sąsiedzi robią w kuchni.

Bezpieczeństwo z roletami zewnętrznymi

Dobrze zamontowane i wzmocnione rolety zewnętrzne będą skuteczną zaporą przed złodziejami. Wiemy jak zainstalować rolety, żeby trudno było je zdemontować, co podniesie poziom bezpieczeństwa domowników.

Oferujemy bramy garażowe, rolety okienne, okna i drzwi wejściowe w rozbudowanej, bogatej kolorystyce i wzornictwie.

Zamawiam darmową wycenę