Okna drewniane

Naturalne okna drewniane

Oferujemy wiele wariantów kolorystycznych.

Ramy współczesnych okien drewnianych pokryte są paroprzepuszczalnymi preparatami, które nie łuszczą się nawet po wielu latach. Niewątpliwą zaletą tego rodzaju okien jest ich trwałość i naturalny wygląd, który najlepiej sprawdza się w domach jednorodzinnych. Ten rodzaj okien bardzo łatwo też naprawić w razie zadrapań lub tego typu uszkodzeń.

Odporne na wilgoć okna drewniane

Profesjonalny serwis i doradztwo.

Wielu naszych klientów obawia się, że okna drewniane będą z czasem się odkształcały i wilgotniały. Rozwiewamy te obawy. Współczesne okna drewniane wykonywane są z drewna klejonego, które wcześniej jest suszone komorowo. Ten zabieg przynosi efekt podobny do impregnacji, co sprawia, że gotowy produkt jest odporny na szkodniki, ogień, a przede wszystkim wilgoć. Poza tym drewniane ramy do produkcji okien są wielokrotnie pokrywane lakierem o określonym kolorze, który chroni drewno przed kontaktem z wodą.

Drewniane okna łatwe w naprawie

Nasze produkty spełniają najwyższe normy jakościowe.

Może się tak zdarzyć, że rama drewnianego okna ulegnie porysowaniu lub uderzymy ją przypadkiem jakimś twardym narzędziem. W takiej sytuacji warto kupić wypełniacz, który ukryje ubytek, a potem pomalować ramę lakierem. Możliwość łatwej i bardzo szybkiej naprawy to zdecydowana zaleta okien drewnianych.

Sprzedawane przez nas okna są tworzone na profilach w grubościach 68 mm, 78 mm, 88 mm i 92 mm. Profile wykonane są ze starannie wyselekcjonowanego drewna sosnowego, mahoniowego i dębowego.

Oferujemy bramy garażowe, rolety okienne, okna i drzwi wejściowe w rozbudowanej, bogatej kolorystyce i wzornictwie.

Zamawiam darmową wycenę