Rolety zewnętrzne i wewnętrzne

Eleganckie, trwałe i funkcjonalne.

Profesjonalny serwis, rzeczowe doradztwo oraz wysoka jakość sprawiają, że z oferty naszej toruńskiej firmy chętnie korzystają osoby prywatne oraz przedsiębiorcy. Proponujemy dobre gatunkowo rolety, które umożliwiają regulację poziomu nasłonecznienia w pomieszczeniach. Dzięki temu wnętrze nie nagrzewa się nadmiernie. Ponadto proponowane przez nas rolety wewnętrzne chronią przed wzrokiem przechodniów bądź sąsiadów. Modele zewnętrzne dodatkowo chronią przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi jak deszcz, śnieg, silny wiatr. Stanowią także utrudnienie przy próbie dokonania aktów wandalizmu bądź włamania.

Komfort dla Twojego domu i firmy

Rolety zewnętrzne

Wytrzymałe, energooszczędne i komfortowe.

Konstrukcje odznaczają się solidnym pancerzem z mocnych lameli, który płynnie opuszcza się po prowadnicach montowanych na zewnątrz. System skutecznie zabezpiecza przed śniegiem i chłodem zimą, a latem – przed nadmiernym nagrzaniem pomieszczenia.
czytaj więcej

Rolety wewnętrzne

Estetyczne, wytrzymałe i dopasowane do wystroju

Znajdujące się w naszej ofercie rolety wewnętrzne przeznaczone są przede wszystkim do przysłonięcia okna w celu regulacji poziomu nasłonecznienia. Z uwagi na montaż we wnętrzu pomieszczenia produkty powinny być dopasowane do wystroju pomieszczenia. Nasza bogata oferta umożliwia to.
czytaj więcej

Oferujemy bramy garażowe, rolety okienne, okna i drzwi wejściowe w rozbudowanej, bogatej kolorystyce i wzornictwie.

Zamawiam darmową wycenę