Okna PCV, drewniane i aluminiowe

Okna aluminiowe, drewniane i z PCV

Okna to z pewnością, najbardziej rzucający się element architektoniczny w bryle budynku. To okna decydują w dużej mierze, jak prezentuje się dom. Ich kolor, rodzaj ramy i proporcje wpływają na estetykę i ogólny wygląd.

Jak wybrać najlepsze okno?

Zakup okien należy rozpocząć od wyboru produktu o najlepszych parametrach energooszczędnych. Jakie to ma znaczenie, to dość oczywiste. Okna energooszczędne ograniczają straty ciepła, uchodzącego z domu poprzez powierzchnie szklane i profile. Pozwala to na duże oszczędności energii, a tym samych na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie mieszkania. Istotna jest także wentylacja okien, która odpowiada za właściwą cyrkulację powietrza w pomieszczeniach oraz dźwiękoszczelność, od której zależy poziom izolacji akustycznej.

Jeśli wybierzecie już okna zgodnie z tendencjami proekologicznymi, czeka Was wybór pod względem materiału, z jakiego zostały wykonane. Macie do dyspozycji okna aluminiowe, okna drewniane i okna z PCV. W kwestiach estetycznych warto zastanowić się nad wyborem odpowiadającego Wam profilu. Dostępne profile różnią się między sobą wieloma cechami, kształtem, kolorem, fakturą i sposobem wykończenia. Wszystkie te elementy warto wziąć pod uwagę, dopasowując okna do stylistyki domu oraz innych detali w elewacji. Kolorystyka okien zależy od indywidualnych gustów, a dostępność kolorów i rodzajów oklein jest niemal nieograniczona. Bardzo popularne stają się okna powlekane okleiną imitującą różne gatunki drewna oraz okna dwukolorowe. Zawsze modne były i są okna białe oraz okna drewniane eksponujące piękno naturalnego materiału. Warto też pamiętać o detalach i okuciach. Mimo że są to stosunkowo małe elementy, to w znacznym stopniu wpływają na ogólną estetykę okien. Bo przecież „diabeł tkwi w szczegółach”, a my o tym doskonale wiemy.

Możemy zagwarantować, że okna z naszej oferty spełniają wszystkie najwyższe standardy, jakich oczekuje się od nowoczesnych produktów. Pozostaje Wam jedynie wybór najlepszych okien pod względem estetyki i wymiarów.

Komfort dla Twojego domu i firmy

Okna PCV

Nowoczesne okna PCV

Solidne profile wykonane z tworzywa sztucznego stanowią o wysokiej wytrzymałości okien PCV i odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe czynniki zewnętrzne. Mogą być wykorzystane przy montażu w nowo wybudowanych oraz modernizowanych obiektach.
czytaj więcej

Okna drewniane

Tradycyjne okna zewnętrzne drewniane

Współcześnie drewniane okna odznaczają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Ich ramy pokryte są paroprzepuszczalnymi preparatami, która pomimo upływu lat nie ulegają złuszczeniu. Dodatkowym atutem tych modeli jest ich naturalny, nieco rustykalny wygląd.
czytaj więcej

Okna aluminiowe

Pionierskie okna aluminiowe

Ciekawą propozycją dla poszukujących nowych rozwiązań w stolarce otworowej są okna aluminiowe. Jeszcze niedawno wykorzystywane były wyłącznie w budownictwie przemysłowym. Dziś stosowane są również w obiektach mieszkalnych, jak np. domy jednorodzinne.
czytaj więcej

Nasze realizacje

Okna-Bydgoszcz - drzwi-okna-bramy.com.pl
Okna-Chelmno - drzwi-okna-bramy.com.pl
Okna-Grudziadz - drzwi-okna-bramy.com.pl
Okna-Inowroclaw - drzwi-okna-bramy.com.pl

Oferujemy bramy garażowe, rolety okienne, okna i drzwi wejściowe w rozbudowanej, bogatej kolorystyce i wzornictwie.

Zamawiam darmową wycenę