Okna PCV, drewniane i aluminiowe

Przy doborze odpowiednich okien do budynku istotne znaczenie mają zarówno parametry techniczne, jak i estetyka wnętrza. Koniecznie należy zwrócić uwagę na stopień izolacyjności i wentylacji, które odpowiadają za właściwą cyrkulację powietrza w pomieszczeniu, a jednocześnie stanowią barierę ochronną przed „ucieczką” ciepła z pomieszczenia. Ponadto należy sprawdzić poziom izolacji akustycznej. Dzięki temu można ocenić czy do wnętrza nie przedostanie się zbyt dużo hałasu. My możemy zagwarantować, że wszystkie te parametry zostały spełnione przez dostępne w sprzedaży okna. Dzięki temu nasi Klienci mogą skupić się przede wszystkim na wyborze pod kątem wyglądu i rozmiarów.

Komfort dla Twojego domu i firmy

Okna PCV

Nowoczesne okna PCV

Solidne profile wykonane z tworzywa sztucznego stanowią o wysokiej wytrzymałości okien PCV i odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe czynniki zewnętrzne. Mogą być wykorzystane przy montażu w nowo wybudowanych oraz modernizowanych obiektach.
czytaj więcej

okna pcv selko

okna drewniane

Okna drewniane

Tradycyjne okna zewnętrzne drewniane

Współcześnie drewniane okna odznaczają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Ich ramy pokryte są paroprzepuszczalnymi preparatami, która pomimo upływu lat nie ulegają złuszczeniu. Dodatkowym atutem tych modeli jest ich naturalny, nieco rustykalny wygląd.
czytaj więcej

Okna aluminiowe

Pionierskie okna aluminiowe

Ciekawą propozycją dla poszukujących nowych rozwiązań w stolarce otworowej są okna aluminiowe. Jeszcze niedawno wykorzystywane były wyłącznie w budownictwie przemysłowym. Dziś stosowane są również w obiektach mieszkalnych, jak np. domy jednorodzinne.
czytaj więcej

okna aluminiowe

Nasze realizacje

Okna-Bydgoszcz - drzwi-okna-bramy.com.pl
Okna-Chelmno - drzwi-okna-bramy.com.pl
Okna-Grudziadz - drzwi-okna-bramy.com.pl
Okna-Inowroclaw - drzwi-okna-bramy.com.pl