Dlaczego my?

Kompleksowa oferta niezawodnych i bezpiecznych produktów

Doskonale znamy rynek stolarki okiennej i drzwiowej

Wśród naszych produktów znajdą Państwo oszczędne oraz idealnie dopasowane rozwiązania.

Przez wiele lat obecności na rynku doskonale poznaliśmy specyfikę rynku stolarki okiennej, a współpraca z najlepszymi producentami sprawia, że wciąż poszerzamy swoją wiedzę i możemy oferować Klientom okna, drzwi, bramy wykonane z najlepszych materiałów z użyciem najnowszych technologii.

Selko Toruń – Dlaczego warto nam zaufać?

  • Sprzedajemy produkty wyłącznie renomowanych polskich i zagranicznych marek.
  • Znamy technologie, w jakich wykonane są oferowane przez nas okna, drzwi, bramy itd., więc doradzamy Klientom tylko takie rozwiązania, które będą dla nich odpowiednie.
  • Oferujemy produkty z różnych półek cenowych, ale zawsze o najwyższej jakości w swoim segmencie.

Współpracujemy z klientami detalicznymi i przemysłowymi

Wysoka jakość naszych produktów oraz profesjonalny serwis i doradztwo.

Przez wiele lat obecności w branży nauczyliśmy się, że klienci nie przychodzą do naszego sklepu tylko po najlepsze okna, drzwi, bramy czy rolety, potrzebują również profesjonalnej konsultacji. Nie tylko sprzedajemy nasze towary, ale wiemy o nich praktycznie wszystko. Wiemy, jakie okna dobrać do konkretnego rodzaju budownictwa, które drzwi najlepiej sprawdzą się w bloku, a które w domu jednorodzinnym, doradzimy, jaki rodzaj bramy zastosować, kiedy nie mamy zbyt wiele miejsca na podwórku. Ale to nie wszystko, bo współpracujemy też z klientami przemysłowymi, którzy wracają do nas po nowoczesne rozwiązania w halach magazynowych, ale też po radę, jak wykorzystać przestrzeń lub jakiego rodzaju bram przemysłowych użyć.

Oferujemy bramy garażowe, rolety okienne, okna i drzwi wejściowe w rozbudowanej, bogatej kolorystyce i wzornictwie.

Zamawiam darmową wycenę