Bramy przemysłowe segmentowe

Ekonomiczne bramy przemysłowe segmentowe

Wysoka odporność na czynniki pogodowe oraz korozję

Bramy przemysłowe segmentowe to bardzo dobre rozwiązanie przy dużych inwestycjach. Ten rodzaj bram doskonale sprawdza się w halach i innych budynkach przemysłowych ze względu na swoją trwałość i łatwość obsługi oraz montażu. Przestrzeń przed bramą
można dowolnie zagospodarować, bo cały mechanizm zainstalowany jest pod sufitem magazynu, co jeszcze bardziej podnosi atrakcyjność tego rodzaju bram w zastosowaniach przemysłowych.

Selko_bramy_przemyslowe-rolowane - drzwi-okna-bramy.com.pl

Drzwi w przemysłowych bramach segmentowych

Profesjonalny serwis i doradztwo.

Nasi przemysłowi klienci bardzo często korzystają z wygodnego rozwiązania, jakim jest montaż drzwi wejściowych w przemysłowej bramie segmentowej. Drzwi serwisowe mogą być zamontowane na środku bramy lub po którejś ze stron – to zależy od szerokości bramy. To świetne rozwiązanie, kiedy w hali nie ma drzwi bocznych lub po prostu nie chcemy ich tam montować. Dla bezpieczeństwa drzwi można zaopatrzyć w samozamykacz, który zamknie je zawsze wtedy, kiedy brama będzie opuszczona. Innym dodatkiem do drzwi serwisowych może być okienko, dzięki któremu szybko zajrzymy do środka budowli.

Trwałe bramy przemysłowe

Profesjonalny serwis i doradztwo.

Wiemy, że bramy przemysłowe segmentowe będą narażone na uszkodzenia związane choćby z przeładunkiem towaru. Dlatego sprzedajemy bramy, których elementy wykonane są z blachy stalowej lub stali ocynkowanej. Gwarancją niezawodności są stalowe segmenty połączone specjalnymi systemami. W zależności od przeznaczenia oferujemy również bramy ocieplane, które pozwolą utrzymać temperaturę wewnątrz magazynów.

Oferujemy bramy garażowe, rolety okienne, okna i drzwi wejściowe w rozbudowanej, bogatej kolorystyce i wzornictwie.

Zamawiam darmową wycenę