Bramy garażowe rolowane i segmentowe

Bramy garażowe

Bramy garażowe już dawni przestały być luksusem. Coraz trudniej wyobrazić sobie współczesny dom bez garażu wyposażonego w nowoczesną i funkcjonalną bramę garażową. Sterowne pilotem bramy wjazdowe do garaży to nowoczesne rozwianie, zapewniające wygodny dostęp do przydomowych garaży. Możliwość sterowania napędem do bram to wyjątkowe ułatwienie, zwłaszcza podczas niesprzyjającej aury oraz duże bezpieczeństwo domowników.

Rodzaje bram garażowych

Oferujemy bramy garażowe segmentowe i rolowane. Czym się różnią? Elementy bramy rolowanej podczas otwierania garażu chowają się do specjalnej kasety, zamontowanej przy nadprożu. W bramie segmentowej pancerz przesuwa się po zamocowanej wewnątrz garażu prowadnicy. Dopasowanie odpowiedniej bramy garażowej wymaga uwzględnienia warunków użytkowych oraz przestrzeni. Istotne znaczenie ma również funkcjonalność konstrukcji, która powinna odpowiadać indywidualnym potrzebom oraz lokalizacji.

Jako dystrybutor najlepszych bram garażowych staramy się dopasować odpowiednie rozwiązania do konkretnych zastosowań. Oferujemy produkty najlepszych marek oraz sprzedajemy napędy do bram i pełną automatykę. Doskonale wiemy, które rozwiązania będę odpowiednie dla małych, a które dla dużych posesji. Dlatego w naszej toruńskiej firmie chętnie wspieramy klientów wiedzą i podpowiadamy w doborze modeli.

Komfort dla Twojego domu i firmy

Bramy garażowe rolowane

Funkcjonalne modele rolowane

W sytuacji, gdy na suficie nie ma odpowiedniej ilości miejsca na montaż prowadnic, można rozważyć zakup bramy garażowej rolowanej. Specjalny mechanizm umożliwia montaż konstrukcji bez wprowadzania prowadnic. Pancerz płynnie chowa się i pozwala na swobodny wyjazd i wyjazd. Lamele dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej.
czytaj więcej

Bramy garażowe segmentowe

Uniwersalne konstrukcje segmentowe

Charakterystyczna konstrukcja sprawia, że bramy garażowe segmentowe znajdują szeroki zakres zastosowań. Ich uniwersalne przeznaczenie wynika z możliwości montażu mechanizmu niemal w każdym obiekcie – nawet z bardzo krótkim podjazdem. Ponadto pancerz nie zajmuje dużej ilości miejsca, ponieważ poszczególne segmenty łatwo się składają dzięki połączeniu zawiasami.
czytaj więcej

Nasze realizacje

Bramy-garazowe-Grudziadz - drzwi-okna-bramy.com.pl
Bramy-garazowe-Inowroclaw - drzwi-okna-bramy.com.pl
Bramy-garazowe-Torun - drzwi-okna-bramy.com.pl
Bramy-garazowe-Wloclawek - drzwi-okna-bramy.com.pl

Oferujemy bramy garażowe, rolety okienne, okna i drzwi wejściowe w rozbudowanej, bogatej kolorystyce i wzornictwie.

Zamawiam darmową wycenę