Bramy przemysłowe rolowane

Solidne bramy przemysłowe rolowane

Pewne bezpieczeństwo i wiele możliwości.

Bramy przemysłowe rolowane są wykorzystywane zarówno w mniejszych budowlach, ale też w bardzo dużych konstrukcjach. Ich niewątpliwą zaletą jest łatwość instalacji i możliwość zamontowania ich w niestandardowych budowlach. Mechanizm zwijający bramę może być zainstalowany wewnątrz budynku, ale również na zewnątrz, w specjalnej skrzynce, co otwiera nowe możliwości zagospodarowania przestrzeni.

bramy-przemyslowe-selko - drzwi-okna-bramy.com.pl

Światło dzięki bramom przemysłowym rolowanym

Profesjonalny serwis i doradztwo.

Zastosowanie przemysłowych bram rolowanych może wpłynąć na obniżenie rachunków za energię elektryczną. Wystarczy zainstalować w bramie przeszklone profile. Oczywiście użycie przeszklonych profili nie obniża trwałości bramy, bo są one wykonane z najtrwalszych materiałów. To rozwiązanie sprawi, że dzienne światło będzie docierać do wnętrza hali, więc unikniemy całodziennego używania sztucznego oświetlenia. Przezroczyste profile mogą też służyć do kontrolowania obszaru za magazynem bez konieczności otwierania bramy. Użycie przeszkleń to też dobry sposób na wentylację pomieszczenia. Dzięki temu zachodzi naturalna cyrkulacja powietrza bez konieczności instalowania systemów wentylacyjnych.

Kolory bram przemysłowych rolowanych

Profesjonalny serwis i doradztwo.

Identyfikacja wizualna marki jest niezwykle ważna. Już nie tylko logo, strona www, salony, samochody, ale i magazyny są utrzymane w kolorach firmy. Zdajemy sobie z tego sprawę i oferujemy szeroki wybór kolorów bram przemysłowych rolowanych. Dzięki temu klienci mogą dowolnie kreować wygląd swojego magazynu. My gwarantujemy, że niezależnie od koloru bramy, każda będzie spełniać normy bezpieczeństwa, bo oferujemy towar od najlepszych producentów.

Oferujemy bramy garażowe, rolety okienne, okna i drzwi wejściowe w rozbudowanej, bogatej kolorystyce i wzornictwie.

Zamawiam darmową wycenę