Drzwi wewnętrzne

Co warto wiedzieć o drzwiach wewnętrznych, szykując się do ich zakupu? To, że dzielą przestrzeń naszych domów, to oczywiste. Są jednym z ważniejszych elementów aranżacji mieszkania. Mogą wyróżniać się i zaznaczać swoja obecność śmiałymi rozwiązaniami i oryginalnymi formami lub stapiać się z otoczeniem zgodnie z minimalistyczną manierą.

Należy pamiętać, że drzwi wewnętrzne to element mieszkania, który pozostanie przez wiele lat. Nie tylko muszą być idealnie dopasowane do stylistyki wnętrz, ale powinny być trwałe i solidne. Najważniejszym elementem konstrukcyjnym skrzydła drzwiowego jest jego rama. Od niej w dużej mierze zależy ich odporność i wytrzymałość. Nie dotyczy to oczywiście drzwi drewnianych klejonych. Rama wypełniona jest materiałem odpowiedzialnym za tłumieni hałasu i wzmocniona różnego rodzaju płytami, które w drzwiach specjalnego przeznaczenia czyni je odpornymi na ogień lub włamanie. Ozdobną warstwę drzwi produkuje się najczęściej z płyt MDF lub HDF i powleka materiałami wykończeniowymi. Skrzydła wewnętrzne mogą być częściowo wypełnione szkłem lub w całości wykonane z tafli szklanej. Ważnym elementem, o którym nie należy zapomnieć, jest wentylacja w drzwiach przeznaczonych do łazienek i kotłowni.

Bogaty wybór drzwi do domów i mieszkań

Firma SELKO oferuje szeroki asortyment drzwi wewnętrznych do domów, mieszkań i różnego typu lokali znanych i cenionych na polskim rynku producentów. Nasi eksperci doradzą Wam przy zakupie drzwi i zarekomendują najlepsze rozwiązanie. W naszym salonie znajdziecie drzwi do mieszkań tylko najwyższej jakości, choć w różnych grupach cenowych. Różnorodne wzornictwo, mnogość materiałów, niemal nieograniczona ilość kolorów sprawiają, że zakup wymarzonych drzwi wewnętrznych w naszej firmie nie nastręczy żadnych problemów.

Oferujemy bramy garażowe, rolety okienne, okna i drzwi wejściowe w rozbudowanej, bogatej kolorystyce i wzornictwie.

Zamawiam darmową wycenę