Okna PCV

Nowoczesne okna PCV

Oferujemy wiele wariantów kolorystycznych.

Okna PCV to produkt o bardzo dużej wytrzymałości. Można je montować praktycznie w każdym rodzaju budynku. Stąd ich niezmienna popularność wśród klientów już od bardzo wielu lat. Czasy, kiedy ramy okien PCV były tylko białe już dawno minęły, więc oferujemy wiele wariantów kolorystycznych.

Okno PCV dużo waży?

Profesjonalny serwis i doradztwo.

Niektórzy twierdzą, że czym cięższe okno PCV, tym lepsze. Jak się okazuje ta zasada często się sprawdza. Dlaczego? Waga okna wzrasta, kiedy są w nim zainstalowane metalowe wzmocnienia. Czym więcej tego typu dodatków, tym konstrukcja okna PCV będzie solidniejsza. Oczywiście zawsze warto skonsultować się ze specjalistami, którzy ocenią, czy rzeczywiście duża waga okna łączy się z jego klasą. Nasi doradcy codziennie pracują z oknami i bardzo chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości.

Różnorodne konstrukcje okienne

Nasze produkty spełniają najwyższe normy jakościowe.

Z uwagi na różnorodność konstrukcji okiennych i zastosowanych materiałów do produkcji, dostępne u nas okna wykonane są na profilu Gealan z okuciami firmy Siegenia-Aubi z pakietami szybowymi Pilkington oraz na profilach Veka w połączeniu
z okuciami Winkhaus i pakietami szybowymi Saint-Gobain.

Konstrukcje z okien PCV

Bogate wzornictwo

Dzięki znajomości rynku i doświadczeniu oraz stosowaniu najnowszych technologii potrafimy wykonać nawet najbardziej skomplikowane konstrukcje okienne, które będą miały dużą powierzchnię przeszkleń, ale będą też w pełni odporne na działanie sił atmosferycznych i na włamania.

Oferujemy bramy garażowe, rolety okienne, okna i drzwi wejściowe w rozbudowanej, bogatej kolorystyce i wzornictwie.

Zamawiam darmową wycenę