Bramy przemysłowe segmentowe i rolowane

Mocna konstrukcja w połączeniu ze sprawnie działającym mechanizmem sprawia, że całość bardzo dobrze sprawdza na terenach przemysłowych, gdzie wymagana jest niezawodność oraz szczególna odporność na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne. Doskonale rozumiemy, że brama magazynowa lub na hali produkcyjnej musi być mocna. Pełni nie tylko funkcję kontrolną, zabezpieczając wnętrze przed dostępem osób nieupoważnionych, ale ochrania towary magazynowe bądź inną zawartość hali przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi jak: nadmierne promieniowanie UV, wilgoć, czy opady śniegu. Pomagamy w naszej toruńskiej firmie Klientom w doborze odpowiednie modelu do własnych potrzeb.

Komfort dla Twojego domu i firmy

Bramy przemysłowe segmentowe

Ekonomiczne rozwiązanie dla obiektów przemysłowych

Prezentujemy bramy przemysłowe o budowie segmentowej. Takie modele bardzo dobrze sprawdzają się przy dużych obiektach i inwestycjach z uwagi na swoją budowę i mechanizm działania.
czytaj więcej

bramy_przemyslowe-segmentowe

Bramy przemysłowe rolowane

Solidne konstrukcje rolowane dla budynków przemysłowych

Niezawodne, w pełni sprawne, wygodne w obsłudze – proponowane przez nas konstrukcje doskonale sprawdzają się w budynkach przemysłowych, gdzie zachodzi konieczność montażu bramy.
czytaj więcej

Oferujemy bramy garażowe, rolety okienne, okna i drzwi wejściowe w rozbudowanej, bogatej kolorystyce i wzornictwie.

Zamawiam darmową wycenę