Drzwi zewnętrzne stalowe

Solidne drzwi zewnętrzne stalowe

Oferujemy wiele wariantów kolorystycznych.

Drzwi wejściowe to wizytówka domu. Są używane kilkanaście razy dziennie. Lepiej od razu przeznaczyć na nie nieco wyższą kwotę niż męczyć się z ich naprawą lub nawet wymianą po krótkim czasie użytkowania. Drzwi zewnętrzne stalowe to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo, bo to produkt odporny na uszkodzenia, czyli również na włamania. Właściciele czworonogów również będą zadowoleni, bo powierzchni stalowych drzwi praktycznie nie da się porysować pazurami.

Kierunek otwierania drzwi zewnętrznych jest ważny

Profesjonalny serwis i doradztwo.

Przed instalacją stalowych drzwi zewnętrznych warto sprawdzić, z której strony budynku możemy spodziewać się silnych podmuchów wiatru. Polecamy montowanie drzwi otwieranych do wewnątrz tylko wtedy, kiedy nad wejściem jest zadaszenie. Jeżeli takiego zadaszenia nie ma, drzwi powinny otwierać się na zewnątrz. Unikniemy dzięki temu mokrych plam w przedsionku w czasie deszczu.

Ciepłe drzwi wejściowe

Nasze produkty spełniają najwyższe normy jakościowe.

Materiał, z którego wykonane są stalowe drzwi zewnętrzne jest oczywiście chłodniejszy niż choćby drewno. Dlatego producenci uszczelniają ten rodzaj drzwi różnymi materiałami. Polecamy wybrać drzwi ocieplane pianką poliuretanową, która ma lepsze parametry niż styropian i wełna mineralna. Droższe są drzwi stalowe wypełnione aerożelem, który jest coraz powszechniejszy w budownictwie indywidualnym, więc jego ceny będą prawdopodobnie spadać. Do tej pory ta substancja była wykorzystywana m.in. przy budowie statków kosmicznych i jako warstwa izolacyjna w skafandrach kosmonautów.

Oferujemy bramy garażowe, rolety okienne, okna i drzwi wejściowe w rozbudowanej, bogatej kolorystyce i wzornictwie.

Zamawiam darmową wycenę