Drzwi zewnętrzne drewniane

Tradycyjne drzwi zewnętrzne drewniane

Piękny wygląd, szlachetny materiał.

Drzwi zewnętrzne drewniane to przede wszystkim piękny wygląd i wykonanie ze szlachetnego materiału, jakim jest drewno. Dodatkowo ten typ drzwi ociepla się kasetonami z izolacją termiczną, co pozwala zachować niski współczynnik przenikania przez nie ciepła i sprawić, że w domu będzie panować przytulna atmosfera. Do drewnianych drzwi producenci przygotowali szereg dodatkowych akcesoriów.
Polecamy szerokokątne wizjery, które poszerzają pole widzenia oraz systemy automatycznego zamykania, dzięki którym nie będziemy się martwić, czy zamknęliśmy drzwi, kiedy na przykład wybierzemy się na zagraniczne wakacje.

Atrakcyjny wygląd domu dzięki drewnianym drzwiom

Profesjonalny serwis i doradztwo.

Wybór drewnianych drzwi zewnętrznych polecamy szczególnie tym, którzy chcą podnieść atrakcyjność swojego domu. Ten rodzaj drzwi z oczywistych powodów najlepiej sprawdzi się w drewnianych domkach jednorodzinnych. Drewno daje szerokie możliwości przekształceń, więc drzwi wykonane z tego materiału mogą być kwadratowe lub zaokrąglone. To klient decyduje, jakiego produktu potrzebuje, a my znajdujemy sposób jego realizacji.

Przeszklenia w drzwiach drewnianych

Nasze produkty spełniają najwyższe normy jakościowe.

Przeszklenia podnoszą walory estetyczne drzwi drewnianych. Jednak powinniśmy być ostrożni z ich używaniem z dwóch powodów. Po pierwsze, duża powierzchnia przeszklona to łatwy cel dla złodzieja, który będzie mógł bardzo łatwo włamać się do naszego mieszkania. Po drugie, przeszklenie nie jest w żaden sposób ocieplone, więc sprawia, że do wnętrza budynku będzie dostawać się chłodne powietrze.

Oferujemy bramy garażowe, rolety okienne, okna i drzwi wejściowe w rozbudowanej, bogatej kolorystyce i wzornictwie.

Zamawiam darmową wycenę