Rolety wewnętrzne

Funkcjonalne, praktyczne i estetyczne

Nadaj charakter swojemu wnętrzu

Polecamy rolety wewnętrzne osobom, które chciałyby podnieść walory estetyczne swojego mieszkania. W tym momencie jest tak wiele rodzajów rolet wewnętrznych, że każdy klient z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Rodzaje rolet wewnętrznych:

 • Rolety klasyczne
  To najtańszy rodzaj rolet. Ich powszechność sprawia, że możemy wybrać dowolne wzory, kolory i wymiary. Montaż na ścianie sprawia, że jej instalacja trwa kilka chwil, ale zasłaniamy całe okno.
 • Rolety mini
  Ten rodzaj rolet jest trochę podobny do rolet klasycznych, ale różni się sposobem montażu. Rolety mini przytwierdzamy tylko do konkretnej szyby. Instalacja jest prosta – zazwyczaj są to taśmy klejące lub proste haczyki.
 • Rolety rzymskie
  Ten rodzaj szczególnie polecamy estetom. Rolety rzymskie dają wielkie możliwości aranżacyjne, bo mogą być proste i klasyczne, ale też zakończone falbaną lub firaną i z powodzeniem zastąpić tradycyjne firany i zasłony.
 • Rolety dzień/noc
  W przypadku tych rolet został wykorzystany mechanizm podobny do tego, który znamy z żaluzji. Części poziome możemy ustawiać tak, że zasłonią okno całkowicie lub tak, żeby wpuszczały światło. Bardzo proste i estetyczne rozwiązanie.
 • Rolety plisowane
  Rolety plisowane najlepiej sprawdzą się w oknach o niestandardowych kształtach – łuki, trójkąty itp. Składają się z jednego płatu materiału i znacznie podnoszą walory estetyczne pomieszczenia, w którym są zamontowane.

Oferujemy bramy garażowe, rolety okienne, okna i drzwi wejściowe w rozbudowanej, bogatej kolorystyce i wzornictwie.

Zamawiam darmową wycenę